Вивести свої знання англійської на новий рівень і дізнатися про європейські стандарти викладання пропонують учителям Дніпропетровщини. Безкоштовні курси для них організувала Британська рада. Найкращі слухачі отримають сертифікат тренера та зможуть навчити новітніх методик своїх колег. А ще – отримають грошову винагороду у 8 тисяч гривень. Про це повідомив очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

Проект впроваджує Британська рада разом із неурядовою організацією GoGlobal. У ньому беруть участь 7 областей України, серед яких і Дніпропетровщина. Програма передбачає проведення низки тренінгів для наших викладачів.

Перший тренінг проходитиме з 21 по 26 лютого 2016 року. Носії мови допоможуть вчителям англійської підвищити їхній рівень знань. А ще розказуватимуть, як краще взаємодіяти з класом. Щоб потрапити на заняття, потрібно до 15 грудня заповнити заявку.

«Вимоги до кандидатів – не менше п’яти років стажу та участь у конференціях чи курсах протягом останніх двох років. А ще – велике бажання», – зазначила заступник начальника управління департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

22 вчителі, які на тренінгу зарекомендують себе найкраще, зможуть продовжити навчання.

«Наприкінці наступного року вони пройдуть спеціальну підготовку – дізнаються про світові практики вивчення іноземних мов, європейські стандарти викладання та оцінювання. А потім стануть тренерами для колег у своїх районах і допоможуть впровадити новітні методики в їх школах. Недарма ця програма називається «Вчителі англійської мови – агенти змін», – сказав Валентин Резніченко.

За таку методичну допомогу колегам викладачі протягом чотирьох місяців отримуватимуть грошову винагороду в 2 тисячі гривень.

Інформує департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *