7 грудня у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах області стартував Всеукраїнський тиждень права. Триватиме він до 12 грудня. Протягом цього часу заплановано провести низку заходів, ініційованих департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, з нагоди проголошення загальної декларації прав людини у навчальних закладах області проведуть Всеукраїнський урок «Права людини», тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характер: науково-практичні конференції, лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи за участі педагогічних працівників та провідних юристів, правові конкурси, ігри, змагання тощо.

Також у рамках Всеукраїнського тижня права у школах організовано книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, оформлено тематичні стенди.

Окрім цього, упродовж грудня Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти поширюватиме матеріали передового досвіду переможців огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *