Нещодавно в селі Держів Миколаївського району Львівщини відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Подія стала справжнім святом, яке зібрало не тільки мешканців села, здебільшого дітей і молодь, а й чимало гостей, серед них і управлінці, і спонсори, і ветерани спорту та журналісти. Про це повідомляє сайт Мінмолодьспорту.

Спорудження такого майданчика стало можливим завдяки злагодженій роботі громади села Держова і хутора Острова, співпраці районної влади та людей, які допомагали технікою, будматеріалами, а іноді й просто доброю порадою.

Слова вдячності звучали з вуст сільського голови Л. Гузар і директора школи В. Олійник, яка наголосила, що й учні місцевої школи разом з учителем фізкультури, і гравці місцевої футбольної команди на чолі із тренером Романом Мелешком у вільний час докладали зусиль з упорядкування футбольного поля. Адже вони є активними прихильниками спорту та неодноразово перемагали в районних спортивних змаганнях.

Після освячення майданчика парохом села о. Андрієм, право першого удару по м’ячу було надано наймолодшому футболісту Владиславу Чернюху – синові загиблого учасника АТО.

Відтак за активної підтримки уболівальників розпочалися футбольні змагання між командами села.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *