Студент IV курсу факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Андрій Говоров став переможцем Чемпіонату Європи з плавання на короткій воді, що проходив із 2 до 6 грудня 2015 року в Нетанії, Держава Ізраїль. Читайте також: “Волонтерство і патріотизм: веління часу”. У ДНУ відбувся круглий стіл Лідер української чоловічої команди Андрій Говоров став чемпіоном Європи, подолавши дистанцію 50 м батерфляєм із результатом 22,36 секунди. «Срібло» змагань дісталося білоруському спортсмену Євгену Цуркіну (22,56), «бронза» – у росіянина Олександра Попкова (22,69 с). Золота медаль студента Андрія Говорова стала першою для України на турнірі в Ізраїлі. Усього на змагання Євро-2015 було відправлено п’ятеро українських спортсменів. Читайте також: Спортмайданчик зі штучним покриттям відкрито в селі Держів на Львівщині  За інформацією ДНУ ім. Олеся Гончара