Завершився відбірковий тур чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. По два «золота», «срібла» та «бронзи» привезли вихованці Криворізького навчально-виробничого центру. Вони найкраще впоралися зі стрижками, укладками, кучериками та плетіннями.  

Відбірковий тур проходив у Києві. За першість змагалися учасники з усіх куточків країни. Перші місця посіли криворожанки Юлія Гладун і Вероніка Підгурська. Чоловічі та жіночі повсякденні стрижки з укладкою учениць міського навчально-виробничого центру визнали кращими.

Друге місце у їхніх колег – Світлани Остапенко та Вероніки Яценко. Вони чудово впорались з жіночою стрижкою, а також кучерями та хвилями.

На третій сходинці – юні перукарі Ася Карапетян і Наталія Плевако. За жіночу стрижку з укладкою та коктейльну зачіску з елементами плетіння вони отримали «бронзу».

Дипломами учасників відзначили також учениць Дніпропетровського центру професійної освіти Марину Огій, Наталію Самборську, Анастасію Столяр, Олену Соколенко.

Тепер переможниці відбіркового туру змагатимуться за першість вже у чемпіонаті країни.

Повідомляє прес-центр  департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *