Нещодавно в Запоріжжі відбувся тренінг для освітян загальноосвітніх навчальних закладів «Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу засобами Google Apps for Education».

Захід проведено Інститутом модернізації змісту освіти та лідерами спільноти Google Educator Group (GEG) «Навчаємося з Google».

f-34en45pr-(2)Під час тренінгу керівники та вчителі інформатики 20 загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області розглянули перспективи розвитку власного навчального закладу через розгортання платформи Google Apps for Education.

Розробники пропонують ефективні рішення й інструменти, об’єднані в безпечну й захищену платформу Google Apps for Education для розгортання освітніми закладами єдиного інформаційно-освітнього середовища. Завдяки подібним інструментам навчальні заклади можуть перейти на новий рівень використання інформаційно-комунікаційних технологій, знизити витрати на організацію й управління навчально-виховним процесом.

Керівники навчальних закладів і вчителі ознайомились із різноманіттям сервісів, ресурсів, служб Google, що використовуються в навчально-виховному процесі. Директори ознайомились з управлінськими аспектами створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, а вчителі інформатики – з особливостями адміністрування платформи GAFE (Google Apps for Education).

f-34en45pr-(3)Учителі планували власні уроки з використанням інструментів та ресурсів Google. Увагу акцентували на практичній значущості кожного інструменту та ресурсу, на прикладах використання іншими вчителями на своїх уроках. Практично здійснювали спільне редагування документів, створювали календарі заходів і підрозділи в організації, додавали учасників в організації та керували службами для окремих суборганізацій, переконались в ефективності використання сервісу Google-групи. Упродовж тренінгу учасники створювали навчальні матеріали, практикували ефективну комунікацію в Classroom як учні та вчителі, вчились створювати власні галереї в арт-проекті Google та планувати спільні заходи в Google-картах.

Інформує МОН України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *