Протягом листопада учні Скандинавської гімназії мали  можливість уже вдруге долучитися до цікавого проекту з підготовки школярів-гідів до роботи на виставках. За підтримки Інституту юдаїки, Благодійного центру «Дар», Фундації «Дом Анны Франк в Амстердаме» школярі навчилися проводити захопливі екскурсії трьома виставками.

Проект сприяє вихованню розуміння цінності людського життя, формуванню гуманітарних принципів побудови суспільства, зниженню рівня агресії в молодіжному середовищі. Основна мета: формування громадського суспільства, яке усвідомлюватиме небезпеку тоталітаризму для окремої особистості й для людства загалом.

Учні 3-11 класів Скандинавської гімназії відвідали виставки, долучилися до вивчення історії нашої країни, а також європейських держав. Відвідати виставки запропоновано також учням загальноосвітніх шкіл столиці. Сподіваємося, що після їх відвідування кияни замисляться над тим, як зменшити рівень нетерпимості й агресії у своєму оточенні, як формувати толерантне суспільство та запобігати спалахам насилля, що призводять до трагедії.

Повідомляє департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *