Що робити якщо дитина не хоче йти у школу порадять на «гарячій лінії» МОН - pershoklasnykyМіносвіти терміново організовує гарячу телефонну лінію для батьків школярів. Таке доручення дав заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський.

За словами чиновника у батьків напередодні 1 вересня виникає чимало запитань щодо шкільного побуту. І відповіді на них, зазвичай, шукають у всесвітній павутині. Однак найкраще порадити можуть досвідчені фахівці, а не інтернет. Тому у міністерстві запрацює телефонна гаряча лінія з питань підготовки до школи.

Наразі питання, які потребують роз’яснень у міносвіти оголосили психологи, вчителі та вихователі та вихователі, медики і батьки  під час однієї із нарад. Зокрема цікавились як визначати готовність дитини до школи, хто має визначати у якій формі навчатися дітям, чи можна давати в школу їжу та іграшки, що робити зі щепленнями та як діяти якщо дитина відмовляється йти до школи уже на другий день після початку навчального року.

Нагадаємо, цьогоріч до перших класів піде 450 тисяч дітлахів. Для них у МОН наказали провести батьківські збори ще до 1-го вересня.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *