У Дніпропетровську, в обласній бібліотеці для молоді імені Свєтлова, відбувся відбірковий тур Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів видатної української поетеси Олени Теліги.

Як повідомила голова облорганізації Товариства імені Олени Теліги Тетяна Хуторна, більше 30-ти учасників з обласного центру та районів Дніпропетровщини змагалися в чотирьох номінаціях, відповідно до віку та рівня підготовки: учні (від 14 до 18 років), студенти, професійні читці (віком до 35 років), творча молодь, яка виконувала власні твори, присвячені життю і творчості Олени Теліги.

Оцінювало виступи професійне журі, в складі якого була відома поетеса і теліжанка Леся Степовичка, викладач кафедри сценічної мови Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Лариса Малишенко, професор кафедри мовної підготовки Державного університету внутрішніх справ Анатолій Поповський та інші.

Цього разу перші місця журі надало лише в двох номінаціях: «Учні» та «Студенти». Переможцями стали Катерина Корабльова, учениця школи № 2 з міста Підгородне та Андрій Квятковський, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Вони представлять Дніпропетровщину на Всеукраїнському турі конкурсу, що відбудеться вже 7 квітня у Києві.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.