Учасників семінару ознайомлять з одним з інструментів реалізації ідеї відкритості використання публічних коштів – порталом Є-Дата, його можливостями, завданнями та очікуваними результатами від впровадження.

Детально розкажуть також про роботу з порталом для розпорядників і одержувачів бюджетних коштів:

– Створення службового кабінету;

– Ключі електронно-цифрового підпису;

–  Управління звітами та договорами.

Буде презентовано також наступний етап проекту Є-Дата, що передбачає оприлюднення всіх витрат центральних і місцевих органів влади на вимогу статті 3 Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

Переглянути вебінар можна в день трансляції та пізніше на цій сторінці.

Для збільшення якості – оберіть роздільну здатність 720р у вікні YouTube.

Ви можете поставити запитання учасникам вебінару в коментарях на цій сторінці.

Реєстрація для перегляду не потрібна.

Довідково:
Є-Дата (http://e-data.gov.ua/) – це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, що розпочав свою роботу 15 вересня 2015 року. На ньому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея прозорого бюджету. Згідно із законом «Про відкритість використання публічних коштів», до публічних засобів віднесено кошти державного та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Нацбанку і держбанків, Держцільових фондів, Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соцстрахування, кошти державних та комунальних підприємств.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.