11 грудня 2015 р. о 9:30 у Київському університеті  імені Бориса Грінченка  відбудеться відкриття V Фестивалю педагогічних ідей Panasonic  «Ideas for Education 2015» за підтримки МОН і з координацією Інституту модернізації змісту освіти.

Співпраця Panasonic з навчальними закладами допомагає розвитку освітнього простору на стику нових методик і освітніх технологій. Фестиваль проводитиметься з метою підтримки та розповсюдження новітніх засобів й обладнання інформаційно-комунікаційних технологій (проекторів, інтерактивних дошок, систем відеонагляду, дисплеїв, потокових сканерів тощо) для використання в освітніх закладах.

Інша мета: заохочення та підтримка творчих викладачів:
– демонстрація розробок успішних в опануванні та вже досвідчених викладачів;
– навчання роботі з найновішим обладнання.
У рамках фестивалю відбудеться засідання  круглого  столу «Актуальні питання успішного впровадження нових технологій. Взаємодія освітнього суспільства, держави та бізнесу».
До участі у фестивалі запрошені працівники закладів освіти незалежно від форми власності, адміністратори навчальних закладів, керівники і спеціалісти  управлінь (департаментів) науки і освіти ОДА та Інститутів підвищення кваліфікації вчителів.

Якщо виникли питання, будь ласка, звертайтеся до нашого інформаційного центру за тел. 0-800-309-880

Інформація прес-служби Panasonic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *