До Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту завітали волонтери Amnesty International – однієї із найвпливовіших правозахисних організацій у світі. Захід був присвячений Міжнародному дню захисту прав людини. Сила людей – у їхній єдності, яка творить дива і змінює світ.

Учні Сумського ВПУ-11 та гості заходу, серед яких були представники Сумського професійно-технічного училища № 2 та студенти СумДУ, отримали можливість переглянути документальні фільми про тих, хто потребує захисту, й тих, кому вже вдалося допомогти активною участю.

Захід отримав величезний резонанс серед учнів, які виявили неабияке бажання та долучилися до підписання петицій і написання листів.

Марафон написання листів – щорічна подія, присвячена Міжнародному дню прав людини. Увесь світ пише листи на захист тих, хто потребує захисту. Минулого року було написано 3 245 565 листів, які змогли змінити долю багатьох людей.

Напевно, пересічна людина може запитати: а чи доцільно взагалі витрачати свій час на участь у таких акціях? Безумовно, так, адже Amnesty International уже здобула низку перемог:

  • Стала лауреатом Нобелівської премії миру в 1977 році.
  • Домоглася підписання міжнародного договору про торгівлю зброєю в 2013 році.
  • Заручилася підтримкою таких знаменитостей, як U2, Sting, Bryan Adams, Lou Reed, Radiohead, Vivienne Westwood, Gael Garcha Bernal, Jeremy Irons, та інших.
  • Ініціювала введення посади верховного комісара ООН з прав людини та заснування Міжнародного кримінального суду.
  • За 50 років допомогла скасувати смертну кару в 87 країнах.

Ви можете долучитися до руху допомоги, завітавши на цю сторінку. Пам’ятайте, сила людей у їхній єдності, яка творить дива та змінює світ.

Олена Лузан, Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *