Батьківські уроки у столичній гімназії «Прем’єр» — сезон професій стартував! Традиція проведення таких уроків у школі не нова, але щоразу проведення батьками особливих, повчальних і життєво-необхідних уроків стає захопливою особливістю навчального процесу.

І не тому, що такі рідні тато чи мама виступають у новій ролі, а навпаки, батьки власним прикладом заохочують до вивчення тієї чи іншої науки, демонструють спритність і відмінну фізичну форму під час спортивних майстер-класів, розкривають особливості своїх уподобань і секрети майстерності захоплень, знайомлять із професіями, які допомогли досягти успіху в кар’єрному зростанні, стати справжніми фахівцями.

Так, у рамках проекту «Батьківські уроки» в гімназії «Прем’єр» стартував сезон професій «Я люблю свою роботу».

Цього разу учні 2-А класу спробували себе у ролі банкірів. Майстер-клас для школярів провела Світлана Шневська, яка ознайомила дітей із професією банкіра та специфікою роботи банківських працівників.

На згадку юні банкіри 2-А отримали солодкі подарунки та пам’ятні сувеніри. Щиро вдячні Світлані Петрівні за тісну співпрацю у вихованні учнів та цікавий екскурс у світ професії.

За словами учнів, батьківські уроки — це оригінально, незвично і дуже цікаво. «Ми багато дізналися нового для нас, отримали задоволення від спілкування з батьками наших однокласників. Ми щиро вдячні нашим батькам і бажаємо їм здоров’я та гарного настрою!», – поділились враженнями другокласники.

Тож запрошуємо усіх батьків долучитися до просвітницько-виховної роботи та розказати про особливості своєї професії школярам.

Повідомляє департамент освіти і науки КМДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *