Уже традиційними стали робочі візити представників передових аграрних компаній України до Уманського національного університету садівництва. У ході зустрічей обговорювались вимоги до претендентів на вакантні посади, рівень оплати праці, можливість працевлаштування студентів під час навчання у ВНЗ.

Студенти інженерно-технологічного факультету зустрілися з менеджером освітнього проекту компанії «Кернел» Наталією Данченко. «Кернел» – провідна агропромислова компанія України, що є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним із найбільших експортерів зернових із чорноморського регіону.

Наталія Данченко запросила студентів інженерно-технологічного факультету до участі у програмі «Кернел Шанс». У рамках цієї програми студенти зможуть пройти стажування та професійну практичну підготовку в компанії «Кернел» із подальшим працевлаштуванням.

Анатолій Гуцаленко, представник уманського філіалу компанії «ТОВ «Агроальянс» (м. Дніпропетровськ), розповів про особливості співпраці з закордонними заводами-виробниками сучасної сільськогосподарської техніки. Він також зауважив, що компанія здійснює навчання спеціалістів із сервісу та ремонту, а її керівники й спеціалісти проходять регулярне підвищення кваліфікації у провідних навчальних центрах Європи.

Головний конструктор Лозівського ковальсько-механічного заводу Олексій Гриненко розповів студентам про розроблені підприємством лінійки та успішне введення у виробництво сільськогосподарської техніки.

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин мали нагоду поспілкуватися з Віктором Сугаком – заслуженим працівником сільського господарства України, головою правління акціонерного товариства «Сад», директором ТОВ «Плодорозсадник», що розташоване в Ахтирському районі Сумської області.

Віктор Васильович розповів про діяльність очолюваних ним садівничих господарств і запросив студентів на роботу та виробничу практику.

Представники компанії BASF (однієї з найбільших у світі хімічних компаній): Тетяна Пильтяй, керівник відділу по роботі з персоналом, і Денис Рибкін, керівник відділу регіонального маркетингу, запросили випускників та студентів факультетів «Агрономія» та «Плодоовочівництво, екологія та захист рослин» до стажування в компанії. Представники концерну зауважили, що студенти Уманського НУС володіють хорошими знаннями у сфері агровиробництва та мають висококваліфіковану підготовку.

У ході зустрічей студенти Уманського НУС заповнили анкети потенційних учасників програм, запропоновані роботодавцями.

 За інформацією Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *