У словенському місті Трбовлє днями відбувся міжнародний турнір Trbovlje Open 2015. Збірна України продемонструвала приголомшливий виступ, посівши за підсумками змагань перше загальнокомандне місце. На рахунку наших спортсменів 49 нагород різного ґатунку: 15 золотих, 12 срібних і 22 бронзові. Читайте також: Студент ХДУ виборов срібло чемпіонату Європи з кіокушин карате У турнірі взяли участь 796 спортсменів із 13 країн Європи. Україну представляли 98 атлетів, із яких рівно половина здобула медалі. Окрім українців та господарів змагань, у турнірі також виступали представники Боснії та Герцеговини, Німеччини, Македонії, Хорватії, Італії, Сербії, Швейцарії, Чорногорії, Польщі, Словаччини та Австрії. Додамо: турнір у Словенії став вирішальним етапом для відбору спортсменів до збірної України, що представлятиме нашу державу на континентальній першості з карате серед молоді, кадетів та юніорів у лютому 2016 року. Читайте також: Студент ДНУ ім. Олеся Гончара – чемпіон Європи з плавання За інформацією Спортивного комітету України