Щороку Київський міський Будинок учителя спільно з Київською міською організацією Профспілки працівників освіти та науки України проводять Фестиваль народної творчості працівників установ освіти міста Києва «Квітучі  барви таланту!». І за доброю традицією за результатами фестивалю проводиться творчі вечори  лауреатів і колективів закладів.

Саме тому напередодні Дня Збройних сил України навчально-виховний комплекс із поглибленим вивченням англійської мови  «Кияночка» підготував для поціновувачів свого мистецтва творчий вечір із найкращими номерами.

Зі сцени Будинку вчителя слова привітання прозвучали від директора  НВК «Кияночка»  Людмили Фактор. Вона привітала захисників Вітчизни з прийдешнім святом, побажавши міцного здоров’я, щастя, мужності та незламної сили духу, а також подякувала всім вихованцям, батькам і творчим колективам, хто безпосередньо чи опосередковано бере участь у створенні цього яскравого дійства.

Молоді талановиті артисти продемонстрували публіці високий рівень професіоналізму. Вони підготували насичену програму з найкращих номерів сучасної хореографії та вокального мистецтва. Запальні танцювальні композиції  та патріотичні пісні забезпечили позитивні емоції та незабутні враження.

Концерт пройшов на одному диханні, бо майстерність колективу «Кияночки»  ще раз підтвердила, що Україна завжди славитиметься талановитими людьми, які й у важкі для нашої держави часи уміють дарувати радість своїми піснями та танцями.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *