Кабінет Міністрів України 8 серпня затвердив постанову „Про організацію діяльності загальноосвітніх шкіл та професійних училищ соціальної реабілітації”.

Цей нормативно-правовий акт урегулює комплекс питань, пов’язаних із організацією навчання та виховання дітей, які вчинили правопорушення, що мають ознаки суспільно-небезпечного діяння.   Постановою внесено зміни до чинних постанов від 13 жовтня 1993 р. № 859 “Про організацію діяльності спеціальних навчально-виховних закладів для дітей і підлітків, які потребують особливих умов виховання”  і від 22 листопада 2004 р. № 1591 “Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах”, що сприятиме поліпшенню харчування учнів шкіл соціальної реабілітації та навчально-виховного процесу.

Відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх» до цих закладів доправляються неповнолітні на підставі рішення суду, що стало причиною різкого  зменшення контингенту дітей у таких закладах.

Тому мережа шкіл соціальної реабілітації оптимізується відповідно до потреб суспільства, що дасть можливість поліпшити матеріально-технічну базу тих  закладів, які продовжуватимуть функціонувати.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу