На факультет іноземної філології Запорізького національного університету завітали поважні гості: засновник і президент Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal-S2A та мережі міжнародних мовних шкіл London Schoolof English Шон Патрік Харті та головний методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-Dinternal Світлана Сорочинська. Під час наради з проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком і деканом факультету іноземної філології Галиною Морошкіною гості обговорили перспективи подальшої співпраці між Запорізьким національним університетом та ексклюзивним представником кампанії «PEARSON» в Україні ТОВ «PEARSON-Dinternal» у галузі підвищення освітніх стандартів іншомовної підготовки студентів і викладачів ЗНУ.

Крім того, Світлана Сорочинська провела методичний семінар на тему: «Особливості навчання писемного мовлення учнів старших класів у підготовці до іспитів і тестування з англійської мови». На заході були присутні викладачі та магістранти Запорізького національного, а також учителі англійської мови м. Запоріжжя. Під час заняття його учасники обговорили аспекти ЗНО з англійської мови: зміст, структуру, критерії оцінювання. Також на семінарі йшлося про орієнтований і процесуальний підходи до розвитку й удосконалення навичок писемного мовлення як самостійного виду мовленнєвої діяльності та про взаємозв’язок у розвитку навичок усного й писемного мовлення. Також Світлана Сорочинська надала практичні поради та розповіла про ефективні прийоми удосконалення навичок письма учнів старших класів.

Наприкінці візиту почесних гостей представники факультету іноземної філології Запорізького національного університету висловили сподівання, що співробітництво з Шоном Патріком Харті та Світланою Сорочинською матиме довготривалий характер і сприятиме подальшій реалізації програми підготовки фахівців різних спеціальностей зі знанням іноземної мови у вищому навчальному закладі.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *