У Торговому коледжі Запорізького національного університету відбувся незвичайний спортивний захід: «My life is Basketball!». На запрошення викладача фізичного виховання – багаторазової чемпіонки України, майстра спорту України з баскетболу Єлизавети Лисенко – до коледжу завітав видатний спортсмен, багаторазовий чемпіон Італії та Європи – баскетболіст Марко Солферіно.

Студенти ознайомилися зі спортивними досягненнями знаменитого баскетболіста: у складі італійської національної команди з баскетболу Марко Солферіно здобув срібну медаль на Олімпійських іграх 1980 року, був багаторазовим чемпіоном Італії та Європи.

Зараз він продовжує активно займатися спортом, є членом національної збірної ветеранів і продовжує успішно брати участь у світових та європейських чемпіонатах із баскетболу.

Почесний гість влаштував майстер-клас, провівши показове тренування збірної Торгового коледжу ЗНУ з баскетболу. Глядачі та баскетболісти коледжу були в захопленні від високого рівня майстерності спортсмена, його вміння навчити всіх охочих грати в баскетбол.
Свято завершилось частуванням всіх присутніх тортом у формі баскетбольного м`яча.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *