Учні Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту, учасники програми «Молодий воїн», беруть активну участь у заходах військово-патріотичного виховання.

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання продовжує долучати молодь до цікавих і корисних заходів. Наразі учні Сумського ВПУ-11 регулярно беруть участь у виїздах на полігон. Висококваліфіковані інструктори проводять теоретичну загальновійськову та тактичну підготовку учасників. Учні опановують такі теми: тактика, екіпірування, орієнтування, медицина, елементи альпінізму.

Учні училища будівництва та автотранспорту захопливо розповідають про цікаві активні змагання, сповнені загальним бойовим настроєм. Водночас зазначають, що інструктори виховують і дисциплінованість, і організованість.

Програма «Молодий воїн», впроваджена у Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту, дає змогу виховати насправді сильних, сміливих юнаків. Завдяки військово-патріотичному навчанню училище виховує повагу до Батьківщини, мужність та готовність захистити себе та своїх співвітчизників.

Адміністрація училища вдячна КУСОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» за проведення заходу та активну роботу з учнями нашого училища.

Олена Лузан, Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *