В Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства», присвячена 90-річчю від дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора Василя Білоуса.

На конференції обговорювались актуальні питання щодо сталого розвитку лісового і садово-паркового господарства за такими напрямами: лісове господарство, садово-паркове господарство, біологія, екологія.

У цей пам’ятний день на конференції були присутні найближчі люди Василя Білоуса: дочка Оксана Білоус, онуки Ганна та Антон Пастушенки, двоюрідний брат Віктор Поліщук.

З вітальним словом до учасників і гостей конференції звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко, який відзначив значущість особистості вченого для науки та подякував завідувачу кафедри лісового господарства Володимиру Шлапаку за традиційне проведення наукових конференцій, присвячених знаним науковцям.

Із життєвим та науковим шляхом Василя Білоуса у своїй доповіді «Василь Іванович Білоус: сторінки життя та діяльності науковця і педагога» учасників конференції ознайомила викладач кафедри лісового господарства Світлана Адаменко.

Із подякою та щирими словами про батька виступила дочка видатного вченого Оксана Пастушенко, яка розповіла про наукову діяльність і нелегку долю Василя Білоуса, поділилася приємними спогадами з дитинства та згадкою про останні дні найдорожчої для неї людини. Також із теплими словами про відомого професора виступив доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри бджільництва НУБіПУ Віктор Поліщук, розповівши про життєвий і науковий шлях видатного науковця та рідної для нього людини.

За результатами конференції було опубліковано окремий збірник, до якого ввійшло 60 наукових статей.

За інформацією Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *