15 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась нарада з видавцями й авторами навчальної літератури, публікацій у фахових періодичних виданнях для дошкільної освіти.

Участь у заході взяли начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти Олена Низковська, представники видавництв «Берегиня», «Генеза», «Зірка», «Ранок», «Мандрівець», «МЦФЕР-Україна», «Основа», «Підручники і посібники», «Світич», Видавничий дім «Школа» та практики дошкільних навчальних закладів.

Під час наради обговорено найбільш актуальні питання, що виникають під час розробки, видання та використання літератури для дітей дошкільного віку та педагогів ДНЗ. Зокрема, звернули увагу на видання відповідно до освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти. Виявили напрями літератури, якої сьогодні найбільш потребують практики. Крім того, працівники дошкільних навчальних закладів висловили побажання та зауваження щодо якості та вікової відповідності дитячих видань.

f-45en-e-(3)Усі учасники наради погодились із тим, що дошкільний вік – це дуже відповідальний період у житті дитини та її батьків. Саме тому в цьому віці в людини починає формуватися пізнавальна активність, здібності певного характеру, інтелектуальний та особистісний потенціал. Посібники для дошкільників покликані сприяти гармонійному формуванню особистості дитини.

На сучасному книжковому ринку представлена велика кількість дитячих розвиваючих видань, проте не всі з них належним чином перевірені та скоректовані. Саме тому особливу увагу видавництв було зосереджено на якості книжкової продукції для дітей, батьків та педагогів.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *