12 – 13 грудня на базі спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся V чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів. У змаганні взяли участь представники 46 ВНЗ. Запорізький національний університет на чемпіонаті представляв магістрант юридичного факультету, майстер спорту України Роман Агаєв.

Роман гідно виступив на всеукраїнському спортивному змаганні, посівши 1 місце в номінації змагань як на лівій, так і на правій руці (у ваговій категорії 55 кг). У фінальних поєдинках він переміг представника Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. За роки навчання у ЗНУ Роман став п’ятиразовим чемпіоном України серед студентів.

Колектив Запорізького національного університету вітає Романа Агаєва з черговою вагомою перемогою і бажає йому подальших успіхів у спортивній кар’єрі!