«Одна любов на все життя, одна журба до забуття і Україна, бо в нас іншої нема», – натхненно виводили студентки Інституту розвитку дитини НПУ імені М.П.Драгоманова. Так, співаючи, щасливі й окрилені, вони повертались автобусом додому після відвідин Центру соціальних служб для дітей «Дитяче містечко», що в Броварах. Майбутні вихователі доклали чимало зусиль, щоб подарувати свято дітям, які опинились у скрутних життєвих обставинах, самостійно підготували і сценарій, і виставу, і костюми, і подарунки для своїх маленьких підшефних. І все їм вдалося, тож піднесений настрій – заслужена винагорода.

Як розповіла натхненниця акції, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та історії дошкільної педагогіки Інституту розвитку дитини НПУ імені М. П. Драгоманова  Вікторія Гальченко – це не перша і не єдина добра справа студентів-дошкільників. Узагалі в рамках Всеукраїнської благодійної акції “Дитинство: крок у майбутнє” вони опікуються кількома дитячими установами. Більше того, до цієї благородної справи вже активно долучаються й інші ВНЗ.

Цього разу у переддні Новорічних свят мешканці «Дитячого містечка» дивились казку «Неспляча красуня». Юним акторам вдалося прикувати увагу глядачів до захопливого дійства: принцеса, зачарована злою чаклункою, не вміла спати, а тому й не могла бачити казкових снів. Та зрештою добро перемогло, адже людяність і турботливе ставлення здатні перевиховати навіть злу фею.

Малюки активно брали участь у виставі – бурхливо реагували на появу персонажів та щиро переймались подіями казки. Проте найбільше вони зраділи появі Святого Миколая, адже  цілий мішок подарунків мав зробити свято не лише яскравим, а ще й смачним. Тож діти  заходились декламувати вірші, співати та висловлювати побажання Святому Миколаю. Цукерок, мандаринів і незабутніх вражень вистачило всім. На завершення – фото на згадку.

Київська програма «СОС Дитяче містечко» працює за двома напрямами: це допомога родинам, які опинились у скрутних життєвих обставинах, зокрема переселенцям, а також – опікування прийомними родинами та дитбудинками сімейного типу. Про це повідомила Вікторія Жеромська, начальник відділу з організації соціального супроводження сімейних форм виховання. Вона відповідає й за емоційний стан підопічних, тож радо співпрацює з драгоманівцями, і запрошує всіх охочих допомогти людям, які нині цього вкрай потребують.

Ірина Залеська, Михайло Шевко, Дмитро Погорєлов,
Освітній портал «Педагогічна преса»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу