Якісний ремонт і регулювання, вчасна повірка електролічильників – важлива складова енергозбереження та енергозбутової діяльності. Саме в цьому переконалися учні груп ЕМС–4 та ЕМС–1 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф.Короленка» під час навчального тренінгу на базі відокремленого підрозділу ВП «Черкасиенергоремонт» із ремонту приладів обліку електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго».

07380472Під керівництвом фахівців підрозділу майбутні електромонтери на сучасних стендах й обладнанні набували навичок технології технічного обслуговування, ремонту та повірки сучасних однофазних і трифазних електролічильників. Учні дізналися, що повнота та своєчасність розрахунків споживачів вирішальною мірою залежать від точності обліку електроенергії. Учні вивчили «хитрощі» крадіжок електроенергії та методи їх виявлення, основні вади лічильників, що не мають пристроїв для відображення споживання електроенергії.

Особливу увагу учнів привернув автоматизований стенд для регулювання і повірки приладів обліку електричної енергії.  «Важливість і актуальність такого тренінгу важко переоцінити, адже він дає змогу, по-перше, встановити більш дієвий і безпосередній зв’язок навчання з професійною діяльністю, по-друге, використовувати учнями набуті знання на практиці, по-третє, дізнатися про зменшення комерційних і технічних втрат електроенергії», – наголосив майстер виробничого навчання Віктор Коркоц на завершення заходу.

За інформацією департаменту освіти і науки Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *