За підтримки Міністерства освіти і науки України вже 7-й рік поспіль відбувається Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт – 2016», метою якого є стимулювання розвитку IT-галузі в Україні та підтримка проектів талановитої молоді.

Партнерами чемпіонату виступають лідери світової IT-галузі: Microsoft, Autodesk, Dell. Intel, міжнародні компанії Intersystems, Infopulse, Imperious Group, а також провідні українські IT-компанії. Регіональний півфінал чемпіонату проходитиме на базі Львівської філії Комп’ютерної академії ШАГ.

З кожним роком чемпіонат привертає дедалі більше уваги як IT-індустрії, так й молоді, що планує пов’язати своє життя та кар’єру з однією із найбільш перспективних галузей. За шість років на розгляд компетентного журі було представлено понад 6 000 проектів від близько З0 000 учасників із таких країн світу, як Україна, Білорусь, Казахстан, Естонія, Грузія, Молдова та багато інших. У 2012 році студенти-переможці «Золотого байта» перемогли в Міжнародному конкурсі для студентів Microsoft Imagine Cup в Австралії та підтвердили статус України як однієї з провідних ІТ-держав.

Чемпіонат проходить на території всієї України, зокрема в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Львові, Вінниці, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Маріуполі, Чернігові, Луцьку, а також в Астані, Мінську, Таллінні. Планується участь понад 10 000 конкурсантів.

Відбірковий (заочний) етап Чемпіонату проходить з 1 листопада 2015 до 31 січня 2016 року.

Регіональний фінал «Золотого байта» у Львові пройде в лютому 2016 року.

Фінал Міжнародного Чемпіонату відбудеться у квітні 2016 року в Києві

«Золотий Байт» є некомерційним проектом – участь у ньому безкоштовна для всіх. Передбачено 10 номінацій, серед яких є номінація «Юніор» для школярів 10-14 років та 9 номінацій для старшокласників, студентів усіх форм навчання та випускників 2014 року.

Регламентом чемпіонату передбачені такі номінації:

Startup Challenge – конкурс програмних проектів.
Networking Technologies – номінація для системних адміністраторів.
Mobile Development – конкурс мобільних додатків.
Game Design – конкурс зі створення ігор.
Character Design – конкурс зі створення ігрових додатків.
Web Design – конкурс веб-проектів.
Short Movie – конкурс короткометражних фільмів.
Junior Competition – конкурс для дітей 10-14 років.
NoSQL Expert – конкурс додатків для роботи з базами даних.
Best in Cloud – конкурс проектів із використанням сервісу Microsoft Azure.

Інформує Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *