Із 15 по 17 грудня в спортивній залі Херсонського державного університету відбувся баскетбольний турнір пам’яті викладача факультету фізичного виховання та спорту Олексія Смоленського. Започаткований минулого року, він цього разу зібрав чимало вболівальників, а на баскетбольному майданчику в спортивному протистоянні знову зустрілися 4 команди – «Блеф», «Зевс», збірні ХДУ та ХНТУ.

На урочистому відкритті теплими словами згадували мудрого наставника та тренера, життя якого обірвалося у грудні 2013 року. Олексій Олександрович присвятив викладацькій діяльності понад 30 років. Зараз його справу успішно продовжують вихованці. І цей баскетбольний турнір – найяскравіше підтвердження цього, адже започаткував змагання учень Олексія Смоленського – завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту доцент Євгеній Стрикаленко. Крім того, до змагань як гравці та глядачі активно долучилися студенти та викладачі факультету фізичного виховання та спорту.

На відкриття завітали почесні гості: проректор із соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, декан факультету фізичного виховання та спорту Борис Кедровський та донька Олексія Смоленського – Наталя Олексіївна. Вони подякували присутнім, що не лишаються осторонь цієї важливої для нашого вишу спортивної події. Порадував своїм виступом баскетболістів та вболівальників і колишній викладач ФФВС, переможець «Х-Фактору» Віктор Романченко. У свою чергу ініціатор заходу Євгеній Стрикаленко роз’яснив учасникам змагань, що ігри відбуватимуться за круговою системою, і команда-переможець отримає перехідний кубок турніру.

Протягом трьох днів у ХДУ не вщухали спортивні протистояння. Задоволення від видовищного баскетболу отримали не тільки гравці, а й численні прихильники цього виду спорту. Суддями змагань виступили С.Сальніков (суддя чемпіонату України з баскетболу) та В.Гацоєв (тренер ДЮСШ № 4), а також студенти і викладачі факультету фізичного виховання та спорту. Крім головних організаторів турніру – кафедри олімпійського та професійного спорту, підтримали його і профспілковий комітет співробітників ХДУ на чолі з Вікторією Коваль, і спонсори – кінотеатр «Мультиплекс» та турагентство «Билеты по Европе», які надали найвлучнішим учасникам конкурсів серед уболівальників квитки в кіно і знижку 5 % на покупку туристичних путівок.

За рішенням організаторів абсолютно всі учасники змагань були відзначені медалями. Третє місце в турнірі пам’яті Олексія Смоленського розділили між собою збірна ХНТУ та минулорічні переможці – команда «Блеф», а другими стали юнаки з ХДУ. А на перехідному кубку тепер буде викарбуване ім’я цьогорічних переможців – команди «Зевс».

Прес-центр ХДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *