Більше тисячі дітей Дніпропетровщини зібрала перша новорічна вистава цієї зими. У Дніпропетровському академічному театрі опери і балету відбулися традиційні обласні урочистості до Дня святого Миколая. На них запросили дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників АТО чи загиблих героїв України, а також малюків-переселенців.

Малеча давно чекала на свято. Дехто тут вперше, інші бувають кожного року. Перед початком театралізованої вистави «Чипполіно» на дітей чекав сюрприз – солодкий подарунок.

«Я тут була минулого року, – розповідає 12-річна Іринка з Нікопольского району. – Цьогоріч ми всі з нетерпінням чекали свята. Сюди приїхали з нашими батьками-вихователями. Мені дуже сподобалася і вистава, і подарунки».

Сергійко – братик дівчини – в захоплені від свята. Хлопець із нетерпінням чекає на виставу, а солодкий подарунок, каже, ще не відкривав, цукерки повезе додому.

«Вшанування Дня святого Миколая завжди було у традиціях українського народу. У цей день, який розпочинає низку зимових свят, кожна дитина, затамувавши подих, чекає на подарунки, – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Про кожного малюка ми пам’ятаємо, на кожного чекає подарунок, сюрприз, приємна новина. Адже наш пріоритет – це піклування, помножене на любов і турботу».

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і  науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *