Днями у м. Києві відбувся міський конкурс із конструювання радіоелектронних приладів. Учасниками міського конкурсу стали учні позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів столиці.

Досвід, який отримали учасники конкурсу, став важливим етапом соціального становлення, формування пізнавальних, практичних, творчих і соціальних компетентностей.

До складу журі конкурсу ввійшли викладачі та студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – доцент кафедри позашкільної освіти Кардаш Наталія Василівна; доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін Биковський Тимур Валерійович; студенти Інженерно-педагогічного інституту, які навчаються за спеціалізацією “Позашкільна освіта”, Українського державного центру позашкільної освіти та керівники гуртків з радіоелектроніки міста Києва.

У конкурсі взяло участь 10 закладів освіти: Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району, Київський Палац дітей та юнацтва, Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості Дніпровського району, Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району, Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді Солом’янського району, Палац дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, Центр технічної творчості «Юність» Солом’янського району, гімназія № 136 Дніпровського району, Державний навчальний заклад «Київський центр професійно-технічної освіти», Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж» з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Команди, які посіли призові місця, та переможці конкурсу, нагороджені дипломами та цінними подарунками департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

І місце – команда  Київського Палацу дітей та юнацтва

ІІ місце – команда Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді Солом’янського району;

ІІІ місце – команда  Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району.

Конкурс пройшов в атмосфері доброзичливості, творчості, наснаги. Адже всі, хто зібрався для участі у ньому отримали радість живого спілкування, обмін досвідом, нових друзів і дипломи за активну участь у міському конкурсі.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам конкурсу за його проведення і чекаємо на наступну зустріч у новому 2016 році!

Повідомляє департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *