170 вчителів з усієї України пройдуть підготовку з англійської мови за європейськими стандартами. У проекті «Вчителі англійської мови – агенти змін» вже хочуть взяти участь 60 вчителів Дніпропетровщини.

Навчання вчителів відбуватиметься за каскадним принципом. На Дніпропетровщині, ще у шести областях та в місті Києві на конкурсній основі відберуть 170 вчителів, які стануть тренерами-наставниками для колег. Далі кожен із підготованих тренерів проведе навчання для щонайменше 20 вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі.

Загалом у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін» протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4 000 вчителів англійської мови.

«На Дніпропетровщині серед тих, хто подав заявки, ми проведемо конкурс. Залишиться найкваліфікованіший представник від кожного району області, – розповів директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Уже 60 вчителів регіону подали заявки на участь у конкурсі. З 21 по 26 лютого 2016 року пройде перший етап тренінгу. Він вдосконалить їхню професійну майстерність. Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі у всеукраїнському тренінгу, що відбудеться в серпні 2016 року».

«Вчителі англійської мови – агенти змін» – пілотний проект у рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов «Україна speaking», що реалізується ініціативою GoGlobal спільно з Британською Радою в Україні та Міністерством освіти та науки.

Повідомляє  департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *