Майстер-класи, пісні, танці, вірші, ігри з героями мультиків і, звісно, солодощі – Центр підтримки дітей та сімей «Добре вдома» відзначає свою першу річницю. На святі – вихованці центру, молоді матусі та щасливі родини, яким тут допомогли.

У закладі мешкають сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. За рік тут прихистили 22 хлопців і дівчат. Четверо з них знайшли нові родини. Ще 9 – вступили до технікумів та училищ.

В окремому відділені центру живуть діти, які постраждали від насильства. Вони потребують спеціальної реабілітації. За рік тут допомогли 52 таким хлопцям і дівчатам. 20 із них повернулися до родин, 13 отримали нових батьків.

У центрі також допомагають матерям із дітьми, які опинилися у скруті. Когось просто підтримують, декого доводиться відмовляти від наміру покинути немовля. За рік сюди звернулося 10 жінок, 8 із них вже розпочали самостійне життя, виховують малюків. Ще дві перебувають у центрі досі. Двері такого унікального закладу завжди відкриті й для родин, які потребують консультацій чи допомоги.

_1_1450697221781114-3DD2«Цей центр – унікальний. Він поєднує кілька напрямів роботи. І все для того, щоб зберегти найцінніше – родину. Сиротам допомагають знайти батьків, а дорослим – повірити у свої сили, знайти потрібне рішення. Спеціалісти закладу допомагають сім’ям, що опинилися у скруті, не опустити рук», – сказав начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

Повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *