Українська делегація відвідала кілька країн Європи в рамках міжнародного проекту “Інтеграція та мир через театр”.

Проект здійснено в рамках німецько-українського молодіжного обміну за програмою “Meet up!” (“Зустрітися!”) Фонду EVZ “Erinnerung. Verantwortung. Zukunft” (“Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє”) молодіжних організацій “JuWelt/DJR е.V.” (Штутгарт, Німеччина) разом із молодіжною організацією “Aсоціація “КВК України” (Житомир, Україна).

mol_teatr3До української делегації увійшли представники молодіжних громадських організацій Житомира, молоді актори студентського театру та Житомирського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги, члени команди КВК. Під час їх перебування за кордоном пройшли кілька зустрічей з обміну досвідом у роботі молодіжних громадських об’єднань і культурних організацій.

Також 10 грудня, у Всесвітній день прав людини, українська делегація була офіційно прийнята в молодіжному департаменті Ради Європи в місті Страсбургу (Франція), де відбулася зустріч з керівником освітніх і тренінгових програм департаменту, керівником загальноєвропейської кампанії «NoHateSpeech Movement» Руї Гомесом.

У свою чергу керівник української делегації, виконавчий директор Асоціації КВК України Володимир Виговський презентував і подарував Європейському молодіжному центру спільний фотопроект “Справжня “реальність”: життя без ярликів” студентського “Театру життя” (м.Житомир) та фотохудожника Леоніда Шевчука.

mol_teatr2У рамках міжнародного проекту “Інтеграція та мир через театр” театр-лабораторія “Бурсаки” Житомирського держуніверситету імені І.Франка та співачка Ірина Шинкарук виступили перед українськими громадами кількох країн Європи. Свою дебютну виставу “Ніч навпроти Івана Купала” студентський театр-лабораторія зіграв в італійській Венеції, в Штутгарті (Німеччина) та в столиці Чехії Празі. Житомиряни прагнули показати глибину українських традицій і колорит нашого народу – для постановки використовували спеціальний одяг із льону, дерев’яні декорації та лялькову атрибутику.

У Німеччині на концертний виступ театру-лабораторії “Бурсаки” Житомирського держуніверситету імені І. Франка завітав Генеральний консул України в Мюнхені Вадим Костюк.

Інформує Міністерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *