Сьогодні, 21 грудня, на церемонії нагородження переможця конкурсу відеоробіт «Україна за хвилину» Почесний консул Ізраїлю Олег Вишняков вручив 10 тисяч гривень київському студенту. Завданням конкурсу було продемонструвати світу унікальність і самобутність української держави, висловити своє бачення України.

Серед десятків надісланих роликів експерти відібрали кілька, які, на їхній погляд, найточніше відповідають темі конкурсу, є повністю авторським продуктом, найбільш яскравим і креативним. Переможцем конкурсу стала робота київського студента Андрія Циганкова.

Почесний консул Ізраїлю Олег Вишняков привітав Андрія з перемогою і вручив йому чесно здобуту винагороду.

“Я вітаю вас із перемогою – ви заслужили її! Дуже радий, що молоді люди сьогодні бачать рідну країну сильною і процвітаючою. Важливо зберегти і примножити спадщину свого народу, тоді і весь світ зрозуміє, якою насправді є Україна – красивою, сильною, працьовитою. Я бажаю вам подальших творчих успіхів і перемог!”

Як зазначив сам Андрій, у своєму ролику він спробував передати атмосферу душевності, притаманну нашому народу, показати традиції, що зв’язують покоління українців. За 60 секунд автор продемонстрував красу рідної країни, її історичні та культурні цінності, єдність української нації, давні і сучасні символи України.

 

 

“Я хотів би, щоб після перегляду моєї роботи люди зрозуміли, що Україна – це прекрасна країна з багатою культурою і стародавніми звичаями. Наші люди розумні, талановиті, вони гідно представляють свою Батьківщину у світі, – сказав переможець. – Своєю роботою я хотів показати, що Україна – перспективна країна. Мені дуже сумно від того, що багато молодих людей зараз покидають свою Батьківщину в пошуках кращого життя. Дуже хочу, щоб, подивившись мій ролик, самі українці зрозуміли, що нам є чим пишатися».

Інформація Почесного консульства Держави Ізраїль
в Західному регіоні України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *