У передноворічні дні ми всі сповнені надій і живемо передчуттям дива. Однак щоденні новини невпинно повертають нас у сувору дійсність і змушують задуматися: чи всім так само мирно та спокійно, як нам? Відповідь лежить на поверхні: своїм мирним сном і спокійним розміреним життям ми завдячуємо їм, нашим захисникам, які під шквалами артилерійського вогню власними життями боронять кордони нашого спокою. 

Саме тому на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС було проведено благодійну акцію «Привітай солдата з Новим роком». Впродовж грудня проводився збір коштів на подарунки воїнам АТО, за які було закуплено і передано до волонтерського штабу «Разом» в місті Умань шоколадні цукерки, згущене молоко, каву, печиво, насіння смажене – на загальну суму 2541,08 грн.; медикаменти – загальною вартістю 2320,92 грн.; яблука – 60 кг.

Звісно, це лише маленька часточка того, що ми можемо передати нашим захисникам. Але ми сподіваємося, що вона принесе нашим патріотам радість і користь, а ще – хоч на один малесенький крок наблизить нас до найзаповітнішої мрії: мир, спокій, злагода та єдність на стражденній українській землі.

За інформацією Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *