Інна Осипенко-Радомська приносить Україні перше «срібло»! - 7424749056ea92ab2c6fab092d0eb75a mainОлімпійська чемпіонка – 2008 з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомська на Іграх ХХХ Олімпіади здобула срібну нагороду на 500-метрівці.

Після першої половини дистанції, як і в кваліфікації, й у півфіналі, українка лідирувала після 250-ти метрів. Однак титулована Данута Козак з Угорщини потужно мчала до фінішу, випередивши нашу спортсменку. Другою позицією Інна вже нікому не поступилася – 1.52,685. Третьою фінішувала Бріджітт Хартлі з Південно-Африканської Республіки.

“Щиро вітаю Вас та Ваших тренерів із славною перемогою у веслуванні на байдарці на 500 метрів, яка принесла до скарбнички вітчизняного спорту першу «срібну» олімпійську нагороду. Ми пишаємося Вами! Будьте й надалі взірцем для молоді нашої держави”, – такими словами привітав спортсменку міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Сьогодні Інна Осипенко-Радомська отримала третю олімпійську  нагороду за кар’єру і тепер спортсменка має повний комплект медалей, здобутих на Іграх.

За матеріалами НОК

Інна Осипенко-Радомська приносить Україні перше «срібло»! - 8272

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *