Міністерство освіти і науки Таджикистану заборонило встановлювати і прикрашати головний атрибут новорічного свята – ялинку – для проведення ранків в освітніх установах республіки. Відповідне розпорядження підписав глава відомства Нуріддін Саїд.

Вирубка, установка і прикрашання ялинок, використання феєрверків і піротехніки, святкове застілля, вручення подарунків і збір грошей на Новий рік у навчальних закладах республіки заборонені.

А ще школярам і студентам заборонено організовувати масові святкові гуляння, а також бенкети в ресторанах та інші розважальні заходи, крім ранків безпосередньо в закладах освіти.

Щоб свято все-таки відбулось і новорічний настрій не зіпсувався, Міністерство освіти і науки Республіки Таджикистан рекомендує підготувати стінгазети, провести культурні та літературні заходи, а також організувати спортивні змагання.

Крім того, навчальні заклади отримали директиву, відповідно до якої у святкові дні треба організувати чергування з числа відповідальних осіб цих закладів із метою забезпечення пожежної безпеки та громадського порядку в навчальних установах.

За матеріалами CA-News.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *