У Кельменецькому дошкільному навчальному закладі № 1 «Колосок» Чернівецької області відбулося свято «Святий Миколай».

Дошкільнята з нетерпінням чекали в гості Святого Миколая. Всі знали, який він добрий та щедрий. Він завжди молився, щоб у всьому світі було більше справедливості, любові, добра і милосердя.

«Вечір. Мама перед сном розповідає діткам про Святого Миколая. Дітям сниться сон: Чортеня Антипко роздає дітям різочки, бешкетує. Зірочки освітити стежинку для Ангелів, які привели до дітей Святого Миколая. Діти розповіли Миколаю про свої добрі вчинки, прочитали молитву, заспівали величальних пісень, весело затанцювали. Святий Миколай взяв із дітей обіцянку бути чемними, добрими, слухатися батьків, шанувати їх, допомагати їм».

Найприємнішим моментом свята завжди є отримання подарунків. Найменшим вихованцям Святий Миколай приніс ляльки, автівки і конструктор, до старших дошкільнят завітав із книжками, зошитами і розвивальними іграми. Після свята всіх малят пригостив солодощами та соком.

Адміністрація і педагогічний колектив закладу щиро дякують батькам і селищній раді за турботу про дітей, за любов, розуміння, милосердя. Хай Святий Миколай здійснить усі бажання!

Повідомляє прес-центр департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *