20 грудня в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ) відбулося справжнє свято – День відкритих дверей.

У заході взяли участь майже 400 осіб – учні шкіл і технікумів Харкова та Харківської області (Дергачі, Люботин, Чугуїв, Красноград, Краснокутськ, Барвінкове, Ізюм), представники Донецької, Полтавської, Миколаївської, Запорізької, Сумської та інших областей.

Університет також відвідали випускники ХНУРЕ на чолі з радником міністра освіти і науки України Нурієвим Ельхан Пірі огли. Пан Нурієв передав вітальні слова від міністра освіти і науки України Сергія Квіта, розповів про перспективи й основні напрями реформи системи освіти в Україні. Він наголосив, що ХНУРЕ перебуває в пріоритетах Міністерства освіти і науки України серед інших вишів України з підготовки ІТ-фахівців. Університетові допомагатимуть у процесі реформування системи адміністрування, інноваційному, міжнародному розвитку. Також пан Нурієв пообіцяв сприяти збільшенню кількості бюджетних місць. І, звісно ж, випускник Харківського національного університету радіоелектроніки поділився своїми спогадами про навчання, розповів про те, які перспективи очікують випускників ХНУРЕ.

Це був справжній масовий профорієнтаційний захід, тут проводилися презентації всіх спеціалізацій і спеціальностей, які готує університет, відбулося знайомство з новими правилами вступу, на виставці факультетів і кафедр було показано, де можна втілити отримані під час навчання знання.

Абітурієнти мали можливість ознайомитися з апаратурою кіберзахисту, робочою станцією для проектування систем на кристалах, мультимедійним тиром, сонячними батареями, власними розробками в біомедицині, місяцеходом, лазерним шоу, 3D-шахами, приладами штучного інтелекту, різноманітними роботами та іншими розробками науковців і студентів університету.

ХНУРЕ сьогодні – це вищий навчальний заклад, який динамічно розвивається. За концентрацією науково-технічного та науково-педагогічного потенціалу в галузі радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій та обчислювальної техніки університет не має собі рівних в Україні!

Наступний День відкритих дверей планується провести наприкінці лютого 2016 року.

Повідомляє прес-служба ХНУРЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *