У Запорізькому обласному центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді відбулася презентація Збірки дитячої творчості «Збережемо Україну разом». Її видано завдяки спільним зусиллям департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді та Благодійного фонду «Голос Народної Ради».

Протягом травня – червня цього року в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості учнівської молоді «За нашу свободу» та Всеукраїнського соціального проекту «Листи на фронт» серед учнів і вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Запорізької області було проведено Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом».

Найкращі поезії, проза та дитячі малюнки, представлені на конкурс, увійшли до збірки дитячої творчості з однойменною назвою «Збережемо Україну разом». У своїх творах діти відобразили і гордість за свою Батьківщину та її воїнів – захисників, і тугу за тими, хто ніколи не повернеться до рідної домівки, і віру в щасливе майбутнє своєї країни.

У своєму привітання директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Ярославівна Озерова наголосила, що наразі видано тисячу примірників, планується видати ще 4 тисячі. Збірка буде передана авторам творів, до шкільних бібліотек та шкіл Донецької області, розташованих на підконтрольній території. А на День святого Миколая книжки передали бійцям 23-го батальйону, які перебувають на передовій.

Шанованими гостями заходу стали ветерани антитерористичної операції, діючі військовослужбовці, волонтери. Саме їм діти адресували проникливі і щирі рядки своїх творів та концертні виступи. Гості отримали в дарунок збірку «Збережемо Україну разом» та новорічні подарунки, виготовлені власноруч вихованцями Центру.

Завершилась програма привітанням Діда Мороза і Снігуроньки та колективним виконанням різдвяних щедрівок і колядок із зразковим художнім колективом хором української пісні «Дніпро».

Інформує департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *