21 грудня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету для дітей-переселенців із зони АТО була проведена концертна святкова програма «Новорічна казка». Захід проводився в рамках соціального проекту “ЗавтраМИРinUA” (соціалізація та адаптація дітей-переселенців) за ініціативи студентки факультету іноземної філології Тетяни Фанагей і за підтримки активістів студентської ради факультету.

Основна мета цього благодійного новорічного вечора – подарувати дітям  із сімей вимушено переселених осіб святковий настрій, організувати їхнє дозвілля та вручити новорічні подарунки від Діда Мороза.

Всього у святі взяли участь близько 150 дітей, які прийшли до Запорізького національного університету разом зі своїми батьками. Вони отримали багато позитивних емоцій, казкових вражень, а також новорічні подарунки, безкоштовні квитки на дитячі кіносеанси до «Мультиплексу», на святкові вистави та квитки на дитячу залізницю.

Близько 10 студентів факультету іноземної філології ЗНУ взяли участь у «Новорічній казці». У ролі казкових персонажів – дівчинки Каті Покатушкіної (студентка Анастасія Дячкіна), Феї (студентка Марія Баклицька), Казкового Оленя Рудольфа (студент Микола Пелешко), Сніговика (студент Богдан Ліновецький), Автора (студентка Ліна Ващенко), Снігової Принцеси (студентка Карина Козаченко), Ялиночки (студентка Даяна Нежура) та Зловісної Шкарпетки (студент Стас Прошкін) і Чарівних Цуценят –  вони допомогли дітям поринути в новорічне диво та царство мрій, фантазій і здійснення бажань.

Герої цієї казки взяли участь і в святковій концертній програмі. Так, студенти Вероніка Шатова, Карина Козаченко, Богдан Ліновецький, Аліса Кривошеєва, Тетяна Котова, Станіслав Прошкін, Валерій Помінов виконували новорічні пісні та розважали маленьких гостей яскравими танцювальними номерами. Глядачі – як батьки, так і діти – залюбки приєднувались до співу та дякували артистам гучними оплесками.

Не менш позитивне враження справили жартівливі конкурси, інтерактивні ігри, в яких усіх охочих закликали брати участь Фіксики – запрошені  актори аніматорської студії «Катушка». Вони організували для дітей розважальну програму з творчими завданнями, піснями і танцями та допомогли відшукати головних героїв цього свята. Кульмінацією святкової програми стала довгоочікувана поява Діда Мороза та Снігуроньки, в ролі яких виступили студенти Богдан Приймак та Олександра Головко.

Протягом театралізованого дійства малеча розважалась із Дідом Морозом, Снігуронькою, Фіксиками та іншими артистами, співаючи найпопулярніші новорічні пісні, танцюючи і беручи активну участь у конкурсах.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *