Львівська обласна бібліотека для дітей стала переможцем восьмої премії EIFL-PLIP міжнародної Програми інновацій  публічних бібліотек за навчально-ігрову бібліотечну програму “Літерландія”.

Це нова навчально-інтерактивна послуга бібліотеки, система інтерактивних занять з дошкільнятами для вивчення абетки за допомогою комп’ютерної гри “Мишеняткова Абетка”, що стимулює дітей до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання.

Нашим діткам навчатись інколи дуже складно, але уроки в бібліотеці завжди для них цікаві. Ми помічаємо зміну їхнього психологічного стану, крім того, покращується дисципліна. На уроках абетки вони більш уважні й зосереджені, кожен із них чекає своєї черги, щоб вийти до дошки“, – розповідає  Вікторія Глов’як, вчитель-логопед початкових класів школи-інтернат “Довіра”, де навчаються діти з особливими потребами, учасниця програми “Літерландія”.

Львівська обласна бібліотека для дітей – третя українська і перша львівська бібліотека, що отримала цей престижний трофей та матеріальну винагороду у розмірі $1 500, які будуть використані на подальше впровадження інновацій для маленьких львів’ян.

Крім львівської бібліотеки, переможцем номінації стала бібліотека Оазис-дель-Сабер із Колумбії, що забезпечує інтенсивну програму грамотності, вона дає змогу підліткам і дорослим навчитися читати, писати і стати більш активними громадянами.

Інформує департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *