22 грудня 2015 року в ДВНЗ «Університет банківської справи» (ректор Смовженко Т. С.) підписано угоду про освітньо-наукове співробітництво зі Східноукраїнським національним університетом імені  Володимира Даля (ректор Поркуян О. В.).

Угода була підписана з метою реалізації спільних проектів в освітній, науковій, гуманітарній діяльності. Університети здійснюватимуть обмін студентами, спільно готуватимуть фахівців за кількома освітніми програмами. Відтепер студенти зможуть отримати подвійний диплом у сфері технічної та економічної освіти на базі Черкаського інституту УБС.

Угодою також передбачається розвиток технологій дистанційного навчання у відповідності з сучасними світовими тенденціями. Співробітництво у галузі освіти здійснюватиметься шляхом двосторонніх обмінів викладачами університетів із метою досягнення нових позитивних результатів у педагогічній діяльності, передбачене також спільне проходження стажувань та підвищення кваліфікації.

Університети поглиблюватимуть наукове співробітництво, створюватимуть сприятливі умови для науково-дослідної роботи, а також спільно готуватимуть кадри вищої кваліфікації, з огляду на наявність у вищих навчальних закладах спеціалізованих учених рад.

Повідомляє прес-служба  Інституту модернізації змісту освіти МОНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *