Чоловіче вокальне тріо «Гонта» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі заслужених працівників культури України Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика повернулося з чергової поїздки до зони бойових дій на Донбасі, що відбулася за участі видатних діячів культури, церкви, літератури та науки в рамках унікального мистецького туру «Арт-Десант».

Учасники колективу підготували різдвяну концертну програму для воїнів АТО та мешканців Луганської і Донецької областей. Викладачі-вокалісти майстерно виконали багато українських народних, відважних повстанських і сучасних патріотичних пісень.

Виступи вокального тріо «Гонта» були справжніми духовно-просвітницькими, мистецькими зустрічами з військовими на полігонах, плацах, у наметових містечках, навчальних центрах, клубах, аудиторіях, будинках офіцерів і госпіталях. У такий спосіб артисти дякували солдатам-захисникам за їхню ратну справу.

Окрім цього учасники тріо «Гонта» виконали ще одну почесну та приємну місію – передали воїнам АТО від батьків та їхніх діток, які навчаються в 2-му класі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Умань, подарунки, малюнки та гарні побажання.

Щирість і високий професіоналізм артистів Уманського державного педагогічного університету залишили в серцях українських захисників нетлінний слід. Військові вручили народному самодіяльному аматорському колективу «Гонта» грамоту та висловили сердечну подяку за творчість і підняття козацького духу.

Повідомляє прес-служба УДПУ ім.П.Тичини

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *