Четвертокласник Харківського НВК № 45 «Академічна гімназія» Володимир Чуб посів друге місце у фіналі  XXIX Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, що відбувся  в Парижі.

Юлія Світлична, заступник голови Харківської ОДА привітала школяра зі серйозним  досягненням, а також вручила йому грамоту департаменту освіти і науки обласної адміністрації та цінний подарунок.

«Я думаю, що в цьому досягненні – не тільки ваші природні здібності, а, безумовно, і праця ваших батьків. Тому бажаю, щоб ви, Володимире, в цьому ж напрямку рухалися далі, щоб у вам все вдавалося, і ви досягали тих цілей, які перед собою ставите, – сказала Юлія Світлична. – Хочу зазначити, що глава області Ігор Райнін позначив розвиток сфери освіти одним із головних пріоритетів для регіону. Дуже важливо, що харків’яни не тільки беруть участь у таких конкурсах, але й завойовують призові місця. Ми дуже цінуємо вашу працю і дуже пишаємося, що на Харківщині є таке підростаюче покоління, що ставить перед собою грандіозні цілі та їх досягає».

Відбірковим туром для участі у фіналі змагань був Всеукраїнський чемпіонат у Вінниці. «Володимир двічі зайняв друге місце в Україні та як призер потрапив у фінальний тур разом зі збірною України, – розповідає про сина батько призера Ігор Чуб. – Там були не тільки представники європейських країн, а й Канади, Росії, Алжиру. Він посів друге місце у своїй віковій групі, перше зайняли поляки. У нього найкращий результат серед усіх учасників з України».

134a4191-2000x3000-954eЛогічною математикою Володимир займається з 5 років – у цьому віці батьки віддали дитину до гуртка «Еврика». У школі юний математик – відмінник з усіх предметів.

«Мені найбільше подобаються математика та інформатика, а стати я хочу архітектором», – говорить призер міжнародного чемпіонату.

«У чемпіонаті дитина брала участь на власному ентузіазмі. Дякую обладміністрації за те, що його помітили та нагородили», – наголосив Ігор Чуб.

Повідомляє прес-служба Харківської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *