До Всеукраїнського тижня права на Дніпропетровщині пройшли інтелектуальні змагання «Правовий олімп». У них взяли участь 12 команд із професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровська. 

У результаті змагань перше місце посіла команда Придніпровського професійного ліцею. Друге місце – учні професійно-технічного училища № 6. На третьому опинилася молодь з вищого професійного училища № 55. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

_1_14509453412286-340CТакі змагання на Дніпропетровщині вже стали традиційними. Цього року в них взяли участь 60 учнів із 12 профтехучилищ Дніпропетровщини. Готуватися до змагань разом зі своїми викладачами з правових дисциплін хлопці та дівчата починали ще з вересня.

На відміну від минулого року, коли учні давали письмові відповіді на тестові запитання, цього разу вони відповідали усно. Це дало їм змогу проявити себе більш активно та показати високій рівень знань. Питання були найрізноманітніші: від трудового права і до виборчого законодавства.

Інформує департамент освіти та науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *