22 грудня 2015 року Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідала делегація науковців з Італії у складі професора Болонського університету, референта та наукового координатора проекту Дімітріса Аргіропоулоса та професора Пармського університету, представник від ІСКОС Емілія Романья Онлус Марії Антоніетти Маджо.

У рамках перебування науковців із Італії в ЖДУ імені Івана Франка відбулася зустріч ректора університету, професора Петра Сауха з професором Болонського університету, референтом та науковим координатором проекту, почесним професором ЖДУ імені Івана Франка  Дімітрісом Аргіропоулосом і професором Пармського університету, представником від ІСКОС Емілія Романья Онлус Марією Антоніеттою Маджо. Головною темою спілкування були результати і перспективи подальшої співпраці з науковцями ЖДУ імені Івана Франка в сфері інклюзивної освіти та окреслення нових напрямів співробітництва.

Професор Дімітріс привіз гарну новину: він почав працювати у Пармському університеті, який, за його словами, є кращим за Болонський, і обговорив із адміністрацією можливість підписання угоди між італійським університетом і ЖДУ імені Івана Франка.

«Уже є згода від керівництва Пармського університету. Лишились суто формальні моменти в оформлені документації», – зауважив референт і науковий координатор проекту Дімітріс Аргіропоулос та запросив викладачів Житомирського університету до участі в тижневій літній школі, яка збирає науковців з усього світу.

Також під час зустрічі ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух та італійські професори Дімітріс Аргіропоулос і Марія Антоніетта Маджо обговорили участь викладачів ЖДУ у грантових програмах Євросоюзу та партнерську підтримку в цьому італійців і греків.

«Результати зустрічі значно розширюють горизонти співпраці ЖДУ з італійськими університетами. Адже схема співробітництва, що була відпрацьована під час переговорів, буде відображена в тексті угоди про співпрацю між ЖДУ імені Івана Франка та Пармським університетом (Італія). Зокрема, угода, крім уже традиційного соціально-психологічного та педагогічного напрямів, передбачає спільну роботу житомирських та італійських науковців над філософськими та екологічними проектами», – коментує результати перебування професорів з Італії ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *