У  Яготинському НВК № 2, що на Київщині, науковці розробили сучасний кабінет фізики – цифровий комплекс «Ейнштейн». Він обладнаний усіма сучасними схемами, приладами, методичним матеріалом.

Комплекс має набір методичного забезпечення українською мовою з використання цифрових вимірювальних комп’ютерних комплексів в електронному вигляді для використання на мультимедійному комплексі (не менше 60 лабораторних і демонстраційних робіт українською мовою).

У новому кабінеті фізики Яготинського НВК № 2 встановлено комплект навчально-?лабораторного обладнання та інтерактивний мультимедійний комплекс. Зокрема, діти зможуть не тільки в теорії, а й на практиці вивчати молекулярну фізику, термодинаміку та гідростатику, електрику та магнетизм, оптику та будову атома.

28-12-15-06На відкриття кабінету 24 грудня 2015 року прибули: голова Яготинської районної державної адміністрації Дерунець О.Ф., перший заступник голови Яготинської державної адміністрації Рудніцька О.І., начальник відділу освіти Степанченко М.Т., депутат Яготинської районної ради Козинець С.К.. Вони привітали учнів і педагогічний колектив Яготинського НВК № 2 із знаменною подією та відвідали урок фізики у 9 класі (вчитель Задоя В.А.) з теми: «Розв’язування задач, струм в електролітах».

Директор школи Чорноштан В.І. пишався успіхами вихованців і запевнив, що з природничих дисциплін учні відтепер матимуть переваги, а отже, і майбутні перемоги.

Інформує департамент освіти  і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *