26 грудня в концертній залі «Київпроект» відбулася благодійна новорічна музична феєрія-казка «Три горішки для Попелюшки» для 480 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

Вистава підготовлена за мотивами всіма улюбленої з дитинства казки «Попелюшка». Вже з перших хвилин малеча потрапила у дивовижний світ чудес та перевтілень. Кожен горішок – це не просто дарунок, це маленький крок на шляху до щастя. Історія доброї і чуйної Попелюшки не залишила маленьких гостей байдужими. Разом із героями казки юні глядачі побували на новорічному королівському балу і стали свідками чарівної зустрічі Попелюшки з Принцом. У казці багато інтерактивного спілкування казкових персонажів із глядачем, – цьому сприяла атмосфера концертної зали. На завершення вистави Дід Мороз приготував подарунок для діток – пам’ятне фото з Дідом Морозом.

Новорічне свято проведено за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА  і соціального партнера – Товариства з обмеженою відповідальністю «Організаційне агентство Френдс».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *