У рамках Всеукраїнського тижня права учні Тернопільського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» взяли участь у флешмобі “Діти проти війни. Діти єднають Україну”.

Записавши відеозвернення на підтримку дітей зі сходу України, школярі з Тернопілля поїхали в гості до своїх ровесників із багатопрофільного ліцею міста Артемівська Донецької області. Тернопільські учні розповіли, що дорогою до Артемівська їх вражали блокпости, черги на лінії розмежування території, велика кількість військових, але зустріч із директором ліцею та учнями – справжніми патріотами України – підняла настрій.

Директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2» Інна Іванюк поділилася враженнями: «Наша поїздка була дуже важливою не тільки для дітей Артемівська, які відчули, що в цей важкий для них час вони не самотні, а й для тернополян. Для них це був відкритий живий урок сьогоднішньої історії нашої держави. Ми приїхали з гарним настроєм, привезли подарунки – солодощі, канцелярські товари, а також прапор України, підписаний учнями шкіл Тернополя, з побажаннями миру, спокою, злагоди, добра та усіх гараздів».

Організатори цієї акції запевнили, що поїздкою задоволені. Уже в січні на Новорічні й Різдвяні свята очікують дітей з Артемівська в Тернополі.

Інформує департамент освіти і науки Тернопільської ОДА