Законом “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, ухваленим 25 грудня Верховною Радою України, передбачено додаткове збільшення, порівняно з проектом, на 42 млн гривень видатків на капітальні вкладення для Мінкультури, що будуть спрямовані на  закупівлю україномовних книг для  поповнення фондів публічних бібліотек.

Kirilenko-Vyacheslav-Anatolievich_origin«Я вдячний  парламенту та окремим депутатам за підтримку  наших бібліотек та української книги. В 2016 році ми матимемо  на 42 млн гривень  більше для закупівлі книжок  українською мовою. Цього року Міністерство  уже розпочало реформування процедури закупівлі україномовних книжок для осучаснення бібліотечних фондів і ми це продовжуватимемо наступного року. Я хочу наголосити – які саме книжки, скільки і як вони будуть розподілені між публічними бібліотеками, вирішуватимуть самі бібліотекарі за результатами відкритого та максимально прозорого голосування» – зазначив віце-прем’єр-міністр – міністр культури України В’ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, що цього року відновлене бюджетне фінансування для закупівлі книжок української мовою, що поповнили фонди бібліотек. Цього року таке фінансування становило 9 млн гривень. При цьому бібліотеки, з огляду на потреби читачів, самостійно обирали, які саме книжки закуповуватимуться.

Повідомляє прес-служба Міністерства культури України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *